تبلیغات
نرم افزار 2010.2009 - ۳۰ کتاب الکترونیکی فوق‌العاده عالی برای طراحان وب

۳۰ کتاب الکترونیکی فوق‌العاده عالی برای طراحان وب

شنبه 19 بهمن 1387 07:50 ب.ظ

نویسنده : احمد فیض محمدی


جناب آقای مجتبی دشتی نژاد (طراح و برنامه نویس تحت وب)، دوست بنده و مدیر شرکت فانتازیو (برگزار کننده دوره های آموزش حرفه ای ساخت صفحات وب) چندی پیش مطلبی در وبلاگ شان در زمینه معرفی کتاب های الکترونیکی آموزش طراحی وب منتشر کردند، همچنین لطف نموده و یک کپی از فایل ها را برای پی سی دانلود ارسال کردند تا برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار گیرد. این مطلب به ایشان و تمامی خوانندگان وبلاگ فانتازیو و پی سی دانلود تقدیم می گردد.
متن زیر عیناً از وبلاگ ایشان نقل می شود:

" در دنیای امروزه اینترنت، خواندن کتاب، یکی از مسائل بسیار مهم برای یادگیری مبحثی خاص می‌باشد. اما با توجه به تعداد زیاد کتاب‌های چاپ شده در یک زمینه، گاهی اوقات آدم نمی‌داند که واقعاً چه کتابی را باید بخواند و چه کتابی را نباید بخواند. در این لیست سی‌تایی، سعی کرده‌ام بهترین کتاب‌هایی را که در زمینه سه لایه اصلی وب (اچ‌تی‌ام‌ال، سی‌اس‌اس و جاوااسکریپت) خوانده‌ام را لیست کنم. همچنین سعی کرده‌ام به ترتیب سطح علمی کتاب‌ها آن‌را مرتب نمایم. امیدوارم از این مجموعه استفاده کامل را ببرید. "


کتاب‌هایی در زمینه طراحی وب‌سایت. مخصوص برنامه‌نویسانی که از فوتوشاپ و طراحی بدشان می‌آید. اگر در بعضی مواقع، مجبور به طراحی شده‌اید، اما هیچ‌کاری نتوانستید انجام بدهید، خواندن این کتاب‌ها را پیشنهاد می‌کنم.

پسورد: www.p30download.com (تمامی فایل ها دارای این پسورد می باشد)
دانلود - 5.9 مگابایت | لینک کمکی
دانلود - 28.9 مگابایت | لینک کمکیبهترین کتاب برای یادگیری اچ‌تی‌ام‌ال و سی‌اس‌اس. خواندن این کتاب را به تمامی افرادی که در حال یادگیری اچ‌تی‌ام‌ال هستند، توصیه می‌کنم.

دانلود - 25.2 مگابایت | لینک کمکیبعد از یادگیری سی‌اس‌اس مقدماتی، این کتاب می‌تواند شما را در زمینه سی‌اس‌اس به یک حرفه‌ای تبدیل نماید.

دانلود - 10.5 مگابایت | لینک کمکیدو کتاب فوق‌العاده عالی در زمینه سی‌اس‌اس. اگر می‌خواهید در سی‌اس‌اس حرفه‌ای شوید و از تمامی نکات آن استفاده نمایید، این کتاب‌ها برای شماست.

دانلود - 10.8 مگابایت | لینک کمکی
دانلود - 17.4 مگابایت | لینک کمکی
(نرم افزار2009)(*)
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -