تبلیغات
نرم افزار 2010.2009 - به خاطر تو

به خاطر تو

شنبه 4 مهر 1388 08:55 ب.ظ

نویسنده : احمد فیض محمدی

:: Magic Camera v4.0 ابزاری برای ایجاد تغییر در تصاویر ارسالی در دوربین های اینترنتی ::

امروزه بسیاری از کاربرانی که از برنامه های مختلف گفتگوی اینترنتی استفاده می کنند از قابلیت دوربین اینترنتی آن ها برای ارسال و دریافت تصاویر خود و طرف مقابل خود اقدام می کنند. برای انجام این کار تنها کافیست یک دوربین اینترنتی ( WebCam ) به سیستم های کامپیوتری متصل باشد ، سپس کافیست با انتخاب گزینه های ارسال تصاویر اقدام به استفاده از تصویر دوربین خود نمایید. تصاویر ارسالی از دوربین های اینترنتی بسیار ساده می باشد و همانند بسیاری از نرم افزارهای دیگر قابلیت انجام اموری همچون افکت گذاری بر روی تصاویر و موارد مشابه امکان پذیر نمی باشد و برای انجام چنین اموری می توان از برنامه های جانبی استفاده نمود.

در این مطلب نرم افزاری را در این زمینه به شما معرفی می کنیم.

 

Magic Camera  نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا افکت های تصویری مختلفی را بر روی تصاویر ارسالی وب کم خود برای دیگران ارسال نمایند. به عنوان مثال کاربر می تواند تا در هنگام پخش تصویر خود برای طرف مقابل یک افکت آتشین بر روی تصویر ارسالی خود قرار دهد تا در سوی مقابل تصویر او به همراه این افکت نمایش داده شود. همچنین یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار قابلیت پخش فایل های تصویری در هنگام ارسال تصاویر می باشد ، بدین صورت که کاربر می توان یک فیلم را به جای تصویر خود برای طرف مقابل نمایش دهد. از دیگر ویژگی های های این نرم افزار قابلیت ضبط تصاویر دریافتی از وب کم های دوستان خود می باشد. یکی دیگر از ویژگی های جالب این نرم افزار قابلیت ارسال تصویر صفحه نمایش خود کاربر بر روی وب کم می باشد . این نرم افزار از قابلیت های دیگری نیز برخوردار می باشد که با استفاده از این برنامه با آن ها آشنا می شوید. این نرم افزار محصولی از شرکت ShiningMorning Software می باشد.

 

                                                                      DOWNLOAD

مسعود سه شنبه چهاردهم آبان 1387 8 نظر  نظر بدهید!

:: FireWall PRO v1.14 نرم افزاری قدرتمند برای جلوگیری از نفوذ هکرها ::

Firewall ( دیوار آتش ) ها به نرم افزارها و سیستم های سخت افزاری گفته می شود که برای حفاظت از یک سیستم کامپیوتری در مقابل حملات هکرها و افراد سود جو مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از دیواره های آتش سخت افزاری بیشتر در شبکه های بزرگ کامپیوتری ای که در آن ها اطلاعات خاص و مهمی نگهداری میشوند استفاده می شوند و از Firewall های نرم افزاری نیز بیشتر در سیستم منازل و یا سیستم های کامپیوتری در مراکز کوچک استفاده می شوند. دیواره های آتش با کنترل قسمت های مختلف در سیستم عامل و به خصوص نظارت بر داده های ارسالی و دریافتی در شبکه و برنامه هایی که با دنیای خارج از سیستم کاربر در ارتباط می باشند ، در صورت بروز موارد مشکوک آن ها را به کاربر اطلاع می دهند تا از سو استفاده های احتمالی جلوگیری شود.

در این مطلب شما را با یکی از دیوارهای آتش نرم افزاری قدرتمند آشنا می کنیم.

 

FireWall PRO نام یک نرم افزار دیوار آتشین قدرتمند می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا از سیستم خود در مقابل هکرها محافظت نمایند . این نرم افزار قدرتمند با ایجاد یک محیط امن برای کاربر در هنگام تبادل اطلاعات مانع از به سرقت رفتن این اطلاعات توسط نفوذگر می شود. از ویژگی های موجود در این نرم افزار می توان به قابلیت استفاده از نرم افزار در دو حالت آسان و تخصصی برای استفاده کاربران در سطوح مختلف ، قابلیت محدود نمودن ترافیک شبکه ، کنترل ترافیک اینرنتی شما و پکت های ارسالی و دریافتی ، قابلیت Block نمودن همه اطلاعات در حال رد و بدل شدن از سیستم به شبکه و بالعکس ، قابلیت تعریف قوانین برای برنامه ، نظارت بر پروسه های سیستم ، دارای ابزار IP Spam Blocker ، ابزار بهینه سازی اینترنت و ... اشاره نمود.  این برنامه قدرتمند محصولی از شرکت Ashampoo می باشد.

Download Ashampoo FireWall PRO v1.14
مسعود پنجشنبه یازدهم مهر 1387 نظر بدهید  نظر بدهید!

:: Picture Resize Genius 2.9.1 ابزاری برای تغییر اندازه تصاویر به صورت حرفه ای ::

شاید این موضوع برای شما نیز تا به حال پیش آمده باشد که قصد تغییر اندازه یک عکس را دارید. به عنوان مثال یک عکس با اندازه بزرگ با وضوح بالا را می خواهید در یک صفحه وب قرار دهید، اگر عکس را در وب سایت خود قرار دهید به مقدار زیادی از سرعت بارگذاری صفحه کاسته می شود. برای تغییر اندازه عکس ها می توان از نرم افزارهای مختلفی استفاده نمود. یکی از معایب این کار کاهش کیفیت تصویر نسبت به تصویر اصلی می باشد زیرا تغییر اندهزه عکس در کیفیت آن نیز تاثیر دارد. نرم افزارهای مختلفی که به کمک آن ها می توان اقدام به ویرایش تصاویر نمود همگی دارای ابزاری برای تغییر اندازه می باشند که آنها نیز دارای این عیب هستند.

برای رفع چنین مشکلاتی در تغییر اندازه تصاویر برنامه های مختلفی ساخته شده است که به کمک آن ها می توان بدون کاهش کیفیت تصاویر اقدام به تغییر اندهزه فایل های تصویر نمود.

در این مطلب شما را با یکی از این نرم افزارها آشنا می سازیم.

 

Picture Resize Genius نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن می توان اقدام به تغییر اندازه تصاویر نمود و از کاهش کیفیت تصاویر جلوگیری نمود. همچنین در این نرم افزار می توان امکانات دیگری را یافت که به کمک آن می توان نیازهای دیگری را بر طرف نمود. به عنوان مثال شما در این برنامه ابزاری را اختیار دارید که به کمک آن می توانید اقدام به watermark نمودن تصاویر نمایید. به کمک این ویژگی می توانید نوشته خاصی را بر روی عکس ها به صورت محو قرار دهید. از این کار می توانید برای حفظ حقوق یک عکس و به اصطلاح Copy right آن استفاده نمایید. به کمک این ویژگی می توانید تا تعداد زیادی از تصاویر را به صورت همزمان watermark نمایید .

این نرم افزار از فرمت های مختلف تصویری همانند GIF, JPG, TIFF, PNG, BMP, MIFF و TGA پشتیبانی می کند .

  دانلود کنید نسخه 2.9.1 را با حجم 1.87 مگابایت ( لینک غیر مستقیم )
مسعود پنجشنبه یازدهم مهر 1387 نظر بدهید  نظر بدهید!

:: CrazyTalk PRO v5.1ابزاری که به کمک آن عکس های شما حرف می زنند ::

امروزه با پیشرفت صنعت نرم افزار و رشد برنامه های کامپیوتری در هر روز شاهد به وجود آمدن نرم افزارهای مختلف با امکانات منحصر به فرد هستیم . بسیاری از نرم افزارهایی که با استفاده از فناوری های جدید و تکنیک های پیشرفته برنامه نویسی ، ابزارهایی را در اختیار کاربران قرار می دهد که رسیدگی به بسیاری امور را برای کاربران آسان نموده و یا توانایی های جدید نرم افزاری ای را به آن ها می دهد که به وسیله آن ها قادر به خلق ابداعات جدیدی می باشند.

 امروز نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید عکس های بی جان خود را وادار به صحبت کنید.

 

 CrazyTalk نام نرم افزاری است از شرکت reallusion که این قدرت را به شما می دهد تا عکس های بی روح و بی جان خود را وادار به صحبت کردن نمایید.  این نرم افزار با قابلیت های منحصر به فرد این امکان را دارا می باشد تا با ایجاد تغییرات و اعمال افکت های مختلف در اعضای یک صورت ثابت در یک عکس آن را به حرکت وا دارد.

 

این نرم افزار از ویژگی های مختلفی برخوردار است که تعدادی از آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

- سه بعدی کردن تصاویر و امکان ایجاد تغییرات در حالت صورت در عکس

- قابلیت افکت گذاری بر روی لب ها و حرکت آنها برای صدا گذاری

- توانایی زمان بندی بر رو تصاویر برای قرار دادن مکث در صحبت و حرکت لب ها

- این برنامه دارای این قابلیت می باشد تا فایل های خروجی را در چندین فرمت تصویری ذخیره نماید.

- این برنامه با برنامه PowerPoint دارای سازگاری بوده و می توان از تصاویر آماده شده در جهت ایجاد فایل های آموزشی استفاده کرد.

- پشتیبانی از فرمت های تصویری مخصوص گوشی های تلفن همراه برای نمایش تصاویر در آنها ( 3GP/MPEG4 )

- توانایی ساخت کارت پستال هایی که حرف می زنند با استفاده از تصاویر آماده شده

-  و ... .

Download CrazyTalk PRO v5.1
مسعود جمعه پنجم مهر 1387 3 نظر  نظر بدهید!

:: QR Photo to Flash Converter v1.1.7 ابزاری برای تبدیل عکس به تصاویر فلش ::

فایل های تصویری فلش امروزه یکی از بیشترین فایل هایی می باشد که در اینترنت و صفحات وب توسط کاربران مشاهده می شود. آلبوم های عکس تصویری به صورت فلش و یا تصاویر متحرک مختلف و دموها از محصولات وب سایت ها ، بنرهای تبلیغاتی مختلف و یا لوگوهای وب سایت ها و ... از تصویری می باشند که به این صورت مشاهده می شوند. بسیاری از دارندگان وب سایت ها و وبلاگ ها برای نمایش تصاویر همان طور که در بالا اشاره شد ، از آلبوم های تصویری فلش استفاده می کنند. برنامه های متعددی برای ساخت این گونه آلبوم ها با کاربرد های گوناگون موجود می باشد.

در این مطلب نرم افزاری را در این زمینه به شما معرفی می کنیم.

 

QR Photo to Flash Converter نام نرم افزاری قدرتمند برای تهیه و ساخت تصاویر فلش به صورت SlideShow برای نمایش در وب سایت هایی همانند youtube و یا قرار دادن در وب سایت های شخصی می باشد. این نرم افزار از ویژگی های مختلفی برخوردار می باشد که از میان آن ها می توان به قابلیت پشتیبانی از فرمت های مختلف عکس همانند BMP, EMF, xif, GIF, Icon, JPEG , PNG, TIFF, WMF ، قابلیت قرار دادن نوار ابزار بر روی تصاویر به منظور کنترل بیننده ، سرعت بالا در Encode کردن تصاویر و حفظ کیفیت بالا در هنگام ساخت تصویر ، قابلیت پیش نمایش از تصویر تهیه شده قبل از ذخیره سازی نهایی ، استفاده آسان از نرم افزار به کمک ظاهر گرافیکی مناسب و ابزارهای متعدد موجود در برنامه و ... اشاره نمود. این نرم افزار محصولی از شرکت QR Software می باشد.

Download QR Photo to Flash Converter v1.1.7

 

مسعود جمعه پنجم مهر 1387 نظر بدهید  نظر بدهید!

:: Nsasoft Product Key Explorer v2.08 ابزاری برای کشف سریال نرم افزارهای مختلف ::

امروزه نرم افزارهای مختلفی که مورد استفاده کاربران بر روی سیستم های کامپیوتری قرار می گیرد با استفاده از شماره های سریال از طرف شرکت ها برای کاربران ثبت می شوند. بسیاری از افراد از نرم افزارهای کرک شده ( قفل شکسته ) برای رفع نیازهای خود بهره می برند تا هزینه های مربوط به خرید نرم افزار را پرداخت ننمایند و یا از شماره سریال های موجود برای ثبت نرم افزار استفاده می کنند. سیستم عامل ویندوز ، نرم افزار فتوشاپ ، اسکنرهای امنیتی ، بازی ها ، برنامه های ضد ویروس و .... همگی در دسته نرم افزارهایی می باشند که برای ثبت آن ها از شماره سریال های مختلف استفاده می شود. نگهداری از شماره سریال ها بسیار مهم می باشد ، زیرا ممکن است برای نصب مججد نرم افزار و ثبت دوباره آن به سریال مورد نظر نیاز پیدا کنید.

در این مطلب نرم افزاری را در این زمینه به شما معرفی می کنیم.

 

Product Key Explorer نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا شماره سریال های نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم را کشف نموده و آن ها را برای استفاده در موارد مورد نیاز ذخیره نمایند. این نرم افزار با استفاده از روش های مختلف قابلیت استخراج شماره سریال های ثبت برنامه ها را دارد و این توانایی را دارد تا سریال بیش از 500 نرم افزار مختلف را استخراج کند. این نرم افزار محصولی از Nsasoft می باشد.

 

لیست نرم افزارهایی که برنامه قابلیت استخراج سریال آن ها را دارد بدین شرح است:

Microsoft Windows XP
Microsoft Windows XP Media Center Edition
Microsoft Windows XP SP1
Microsoft Windows XP SP2
Microsoft Windows XP Tablet Edition
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows Vista Business
Microsoft Windows Vista Home Basic
Microsoft Windows Vista Home Premium
Microsoft Windows Vista SP1

Microsoft Windows Vista Ultimate
Microsoft Windows 2000 Professional
Microsoft Windows 2000 Server
Microsoft Windows Server 2003
Microsoft Plus!
Microsoft Works 7.0
Microsoft SQL Server 2000
Microsoft SQL Server 2005
Microsoft Windows SharePoint Services 2.0
Microsoft Access 2002
Microsoft Excel 2002
Microsoft Exchange Server
Microsoft Expression Web
Microsoft FrontPage 2002
Microsoft FrontPage Server Extensions 2002
Microsoft Interactive Training
Microsoft Internet Explorer
Microsoft Money 12.0
Microsoft Money 14.0
Microsoft Office 2000 Product ID
Microsoft Office 2003
Microsoft Office 2005
Microsoft Office 2007
Microsoft Office 2003 Edition Language Interface Pack
Microsoft Office 2003 English Web Parts and Components
Microsoft Office 2003 HTML Viewer
Microsoft Office 2003 Multilingual User Interface Pack
Microsoft Office 2003 Proofing Tools
Microsoft Office 2003 Research Service SDK
Microsoft Office 2003 Resource Kit
Microsoft Office 2003 Smart Document SDK
Microsoft Office 2003 User Interface Pack
Microsoft Office 2003 Web Components
Microsoft Office Access 2003
Microsoft Office Access 2007
Microsoft Office Access Runtime 2007
Microsoft Office Basic 2007
Microsoft Office Basic Edition 2003
Microsoft Office Compatibility Pack
Microsoft Office Enterprise 2007
Microsoft Office Excel 2003
Microsoft Office Excel 2007
Microsoft Office FrontPage 2003
Microsoft Office Groove 2007
Microsoft Office Home and Student 2007
Microsoft Office InfoPath 2003
Microsoft Office InfoPath 2007
Microsoft Office InterConnect 2007
Microsoft Office Multilingual User Interface Pack
Microsoft Office OneNote 2003
Microsoft Office OneNote 2007
Microsoft Office OneNote Home Student 2007
Microsoft Office Outlook 2007
Microsoft Office Outlook Professional 2003
Microsoft Office Outlook Standard 2003
Microsoft Office Personal 2007
Microsoft Office PowerPoint 2003
Microsoft Office PowerPoint 2007
Microsoft Office PowerPoint Viewer 2007 (English)
Microsoft Office Professional 2007
Microsoft Office Professional Enterprise Edition 2003
Microsoft Office Professional Hybrid 2007
Microsoft Office Professional Plus 2007
Microsoft Office Project Professional 2003
Microsoft Office Project Professional 2007
Microsoft Office Project Server 2003
Microsoft Office Project Standard 2003
Microsoft Office Project Standard 2007
Microsoft Office Proofing Tools Kit
Microsoft Office Publisher 2003
Microsoft Office Publisher 2007
Microsoft Office SharePoint Designer 2007
Microsoft Office SharePoint Server 2007
Microsoft Office Small Business 2007
Microsoft Office Small Business Edition 2003
Microsoft Office Standard 2007
Microsoft Office Standard Edition 2003
Microsoft Office Ultimate 2007
Microsoft Office Visio Professional 2003
Microsoft Office Visio Professional 2007
Microsoft Office Visio Standard 2003
Microsoft Office Visio Standard 2007
Microsoft Office Visio Viewer 2003
Microsoft Office Visio Viewer 2007
Microsoft Office Visio 2003 Multilingual User Interface Pack
Microsoft Office Web Components
Microsoft Office Word 2002
Microsoft Office Word 2003
Microsoft Office Word 2007
Microsoft Office XP Media Content
Microsoft Office XP Media Content Deluxe
Microsoft Office XP Professional
Microsoft Office XP Resource Kit
Microsoft Office XP Small Business
Microsoft Office XP Standard
Microsoft Organization Chart 2.0
Microsoft Outlook 2002
Microsoft PowerPoint 2002
Microsoft Project 2002 Professional
Microsoft Project 2002 Standard
Microsoft Project 2002 Web Client
Microsoft Project 2002 Web Server
Microsoft Publisher 2002
Microsoft Publisher 2002 Deluxe Edition
Microsoft SharePoint Migration Tool 2003
Microsoft Visual Basic .NET 2003
Microsoft Visual Basic 2005 Express
Microsoft Visual C# 2005 Express
Microsoft Visual Studio 2003
Microsoft Visual Studio 2005
Microsoft Visual FoxPro
Microsoft Visual Studio .NET 2005
Microsoft Visual Studio .NET 2005
Microsoft Driver Development Kit
Microsoft Visual Web Developer 2005 Express
Microsoft MSDN 7
Microsoft MSDN 8
Microsoft Games:
Dungeon Siege 2
Age of Empires 3
Halo
Flight Simulator
Rise Of Nations
Age of Mythology
Age of Mythology Expansion Pack
MechWarrior Clan Pak
MechWarrior IS Pak
MechWarrior Mercenaries
Adobe Acrobat 6,7,8
Adobe Audition
Adobe After Effect
Adobe Creative Suite 2
Adobe Photoshop CS2
Adobe GoLive CS2
Adobe InDesign CS2
Adobe Version Cue CS2
Adobe Illustrator CS2
Adobe Creative Suite 2
Adobe Photoshop Album 2.0
Adobe GoLive 7
Adobe Photoshop 6
Adobe Photoshop 7
Adobe Photoshop 8
Adobe Premiere
Adobe After Effects
Adobe Lightroom
Autodesk 3dsMax
Autodesk Inventor
Autodesk AutoCAD
Autometrix
ACDSee Photo Manager
ACDSee FotoAngelo
ACDSee FotoCanvas
ACDSee FotoVac
ACDSee ImageFox
ACDSee PicaView
Alcohol 120%
Allaire
Altiris Software Virtualization Agent
Atari Games
Arsenal Socrat Translator
Axailis Icon Workshop
Advanced Direct Remailer
Agnitum Outpost Firewall
Avnex Voice Changer
Borland Delphi 5
Borland Delphi 6
Borland Delphi 7
Borland Delphi 8
Borland C++ Builder
Beyond TV
Beyond Media
Belarc Advisor
BitComet Acceleration Patch
Block Website Buddy
Blue Coat Systems
BitComet Acceleration Patch
CachemanXP
Call of Duty 2
Century Software
Check It Utilities
Company of Heroes
Codec Tweak Tool
ColdFusion
Command and Conquer Red Alert 2
Command and Conquer Tiberian Sun
Convert X To DVD
CorelDRAW
Corel WordPerfect
Corel DRAW 12
Corel DRAW 13
Corel Designer 12.5
Corel Ventura 10
Corel WordPerfect
CFi ShellToys
Creative Softworx Capture Professional
Crystal Reports
Crytek FarCry
Cucusoft DVD to Zune Converter
CyberLink DVD Solution
CyberLink PowerBar
CyberLink PowerDVD
CyberLink PowerDVD Ultra
CyberLink PowerDirector 6
CyberLink PowerDirector 6
CyberLink PowerProducer 3.0
CyberLink PowerProducer 3.0 UniPlayer
CyberLink PowerProducer Player
CyberLink QuickPlay MyMovie
Cyberlink PowerDVD 5.0
DVD Profiler
DVD2One
DVDFab Platinum
Dell Service Tag
DVD Profiler
DFX plugin
Dangerous
Dawn of War - Dark Crusade
Distinct Visual Internet Toolkit
EO Video
ElcomSoft products
Electronic Arts All Games Electronic Arts Sims 2
Electronic Arts Battlefield
EA FIFA 2002,2003,2005...
EA NHL 2002,2003...
EA SimCity 4 Deluxe
EA James Bond 007 Nightfire
EnTech PowerStrip
Eugen Systems The Gladiators
EZ SoftMagic MP3 Joiner
FlashGet
Futuremark PCMark
Funatics Cultures2
Funatics Zanzarah
FTP Express
FinePrint Software
GetRight
HDD State Inspector
Intuit Software Quickbooks
InterVideo DVD6
InterVideo WinDVD
Ipswitch WS_FTP
Iron Lore Titan Quest
Legends of Might and Magic
LimeWire Acceleration Patch
L0pht Crack LC5
LucasArts Games
Illusion Softworks Hidden &
Industry Giant 2
IGI 2: Covert Strike
James Bond 007 Nightfire
JSG Matrix Saver
3D Mark
Macromedia Dreamweaver 4
Macromedia Dreamweaver 5
Macromedia Dreamweaver 6
Macromedia Dreamweaver MX
Macromedia Dreamweaver 7
Macromedia Dreamweaver 8
Macromedia Fireworks 7
Macromedia Flash
Macromedia Flash 5
Macromedia Flash 6
Macromedia Fireworks
Macromedia FreeHand
Macromedia Contribute
Macromedia Captivate 1.0
Macromedia Director
Macromedia Homesite
Macromedia ColdFusion MX
Macromedia Flash Communication Server
Medal Of Honor Allied Assault
Medal Of Honor Allied Assault: Breakthrough
Medal Of Honor:Allied Assault: Spearhead
Medal Of Honor Pacific Assault
Medieval II Total War
Mathcad
mIRC
Magic Utilities
Medieval II Total War
MindManager
Micro Application
CloneurExpert
Nadeo TrackMania
Need For Speed: Most Wanted
Nero Burning Rom 5
Nero Burning Rom 6
Nero Burning Rom 7
Nero Burning Rom 8
Nero Fast CD-Burning Plug-in
Network Associates
Nevis Systems CheckPop
NewsBin Pro
Norton Partition Magic 8
Norton System Works
Norton Internet Security
NuMega Bounds Checker
Naturally Speaking
Njstar Word Processor
O&O CleverCache
O&O Defrag
O&O Defrag Professional 8
O&O DriveLED
O&O DiskImage
O&O DiskRecovery
O&O SafeUnErase
O&O SafeErase
O&O BlueCon
Ositis WinProxy
On Time RTOS-32
PC Icon Editor
PC Pitstop Optimize
Padus DiscJuggler
Parallels Workstation 2.1
Parallels Workstation 2.2
Parallels Workstation 2.2
Pegasys
Pegasys TMPGEnc Plus
Persits Software AspUser
Poikosoft Easy CD-DA Extractor
Pinnacle Systems Studio
Pro Evolution Soccer 6
Protect-CD VOB Key
PowerQuest PartitionMagic 8.0
PowerQuest Partition Magic 6
PowerQuest Partition Magic 7
Pro Evolution Soccer 6
Quake 4
Quantum Tech Remote Backup
Quattro Pro 11
Quickbooks 2003
Quickbooks 2004
Quickbooks 2005
Quickbooks 2006
Rainbow Six III RavenShield
RealNetworks Games
Readiris Pro
Registry Mechanic
Register Suitcase
Replay Converter
Resonantsoft DupeWatcher
RollerCoaster Tycoon 3
Roxio Easy CD Creator
Roxio Easy CD Creator 6.0
Roxio My DVD
Runtime Software GetDataBack
ScanSoft Omnipage
Setup Factory
SiSoftware Sandra
Sibelius
Sierra Games
Silver Style Entertainment
Sim City 4 Deluxe Edition
Smart Soft SmartUndelete
Smart Version
Sonic DLA
Sonic Record Now!
Sonic RecordNow
Sonic Solutions MyDVD
Sony Vegas 7.0
Sony Vegas Pro 8.0
Sony Sound Forge
Sony Noise Reduction
Sony AC-3 Encoder
Sony MC MPEG Plug-In
Sunflowers Anno 1701
Sniffer Pro 4.7
SlySoft CloneCD
SlySoft AnyDVD
Soldiers Of Anarchy
Smart Version
Smart Soft SmartUndelete
SiSoftware Sandra
Sierra Entertainment
Super Cleaner
Super Rabbit Magic Set
Splinter Cell - Chaos Theory
Stardock Galactic Civilizations II
Stiletto Products
Spyware Doctor
StarNet X-Win32
System Mechanic
Stalker
Star Wars: Republic Commando
Stardock
Stardock Galactic Civilizations II
Stardock ObjectDock
Sunflowers Anno 1701
SuperCleaner

Techsmith Camtasia Studio
Techsmith SnagIt
TexasCalc
TGTSoft StyleXP
Trend Micro PC-cillin Antivirus
TuneUP
TMPGEnc Plus
Techland Games
Titan Quest
TurboSketch Studio
TurboCAD
TurboCAD Professional 14
Tricers
Ubisoft Games
Unreal Tournament
Ulead DVD PictureShow
Ulead COOL 360
Ulead PhotoImpact
Ulead MediaStudio Pro
Ulead VideoStudio
Ulead DVD MovieFactory
Ulead DVD CD PictureLab
Ubisoft Games
Valve Software Games
VMware Workstation
VanDyke SecureCRT
VanDyke SecureFX
VanDyke AbsoluteFTP
VanDyke Entunnel
VicMan
Virtual Dj Studio 4 - 5
Visual CertExam Suit
VoodooLight ScreenSaver
VSO ConvertX to DVD
Whole Tomato Visual Assist
Westwood Tiberian
Westwood Red Alert
Westwood NOX
WordStar Command Emulator
WinPatrol
Winamp 5
WinZip
WinImage
WinISO
ZoneAlarm
  Download Nsasoft Product Key Explorer v2.08
 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -