تبلیغات
نرم افزار 2010.2009 - loti

loti

شنبه 4 مهر 1388 09:00 ب.ظ

نویسنده : احمد فیض محمدی

:: CA Personal Firewall 2008 دیواره آتشی قدرتمند برای جلوگیری از نفوذ هکرها ::

امروزه با وجود هکرها و نفوذ کنندگان به کامپیوتر، حفاظت از سیستم های کامپیوتری در اینترنت به امری ضروری تبدیل شده است. برای جلوگیری هکر ها از دستیابی به اطلاعات شخصی و کامپیوتری کاربران باید از نرم افزارهای حفظت کننده که از مهمترین آن ها می توان دیواره های آنش را نام برد ، استفاده کرد. این نرم افزار ها با کنترل اطلاعات و داده های در حال نقل و انتقال و پرت های سیستم و نظارت بر داده های که از طریق پرت ها در حال جابجایی هستند از سیستم ها حفاظت میکنند. این نرم افزارها با مشاهده اطلاعاتی که در آنها مشخص باشد که چگونه یک هکر قصد نفوذ را دارد ، مانع انتقال اطلاعات می شود.

در این مطلب یکی از دیواره های آتش ( FireWall ) را برای جلوگیری از نفوذ به سیستم ، به شما معرفی می کنیم.

 

CA Personal Firewall نام نرم افزار دیوار آتش قدرتمند می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا از نفوذ هکرها به سیستم های خود جلوگیری نمایند. این نرم افزار با کنترل کامل پورت ها و داده های در حال انتقال و همچنین نظار کاملی بر پروسه های در حال اجرا بر روی سیستم مانع از نفوذ و اجرای برنامه مخربی می شود که توسط هکرها برای قربانیان تدارک دیده شده اند. این نرم افزار با کنترل کامل بسته هاس ورودی و خروجی از طریق Connection های موجود بر روی سیستم ، در صورت وجود اطلاعات نامفهوم و یا ناشناخته ای که احتمال آن رود که به منظور سو استفاده از کاربر در حال انتقال می باشد ، مدیر سیستم را به وسیله هشدارها مطلع می سازد و تا خود کاربر اجازه عبور این بسته ها و اطلاعات را ندهد مانع از عبور آن ها می شود. این نرم افزار محصولی از شرکت CA Software می باشد.

Download CA Personal Firewall 2008
مسعود یکشنبه سی و یکم شهریور 1387 نظر بدهید  نظر بدهید!

:: Blumentals Software Program Protector v3.2 ابزاری برای حفاظت از نرم افزارها در مقابل دسترسی دیگرا

بسیاری از کاربرانی که در یک محیط از یک سیستم کامپیوتری به صورت مشترک استفاده می نمایند ، همیشه با مشکلاتی در زمینه ناهماهنگی های غیرعمدی میان کاربران برخوردار می باشند. به خصوص در محیط منزل معمولا  افراد کم سن و سالی از کامپیوتر برای استفاده هایی همچون بازی و یا برنامه های آموزشی استفاده می کنند ممکن است با اجرای نرم افزارهای مدیریتی و یا نرم افزارهای تخصصی موجب ایجاد مشکلاتی برای سیستم عامل و کاربر اصلی شوند. به همین منظور می توان برای جلوگیری از این مشکلات از نرم افزارهای محافظ استفاده نمود. نرم افزارهایی که به کمک آن های می توان از دسترسی دیگر کاربران به بخش ها و  برنامه های مدیریتی جلوگیری نمود.

در این مطلب با نرم افزاری در این زمینه آشنا می شوید.

 

Program Protector نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن می توانید از برنامه های نصب شده بر روی سیستم خود حفاظت کنید و با قرار دادن رمز عبور برای هر یک از آن ها تنها به افرادی مجوز دسترسی به برنامه را دهید که خود شما مشخص می کنید و اشخاصی که از رمز عبور بی خبر می باشند به برنامه دسترسی نخواهند داشت. در این نرم افزار و با استفاده از ابزارهای آن شما قادر به انجام دیگر امور امنیتی و افزایش سطح امنیت سیستم خود نیز می باشید. این نرم افزار محصولی از شرکت Blumentals Software می باشد.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- قابلیت قرار دادن رمز عبور برای هر یک از برنامه های ویندوز

- سازگاری با نسخه های ویندوز 2000, 2003, XP, Vista

- لیست نمودن برنامه هایی که دارای رمز عبور می باشند در محیط نرم افزار

- دارای ویژگی کشیدن و رها کردن ، به این صورت که کافیست آیکن برنامه را با موس گرفته و به داخل محیط برنامه بکشید و آن را رها کنید، سپس تنظیمات خود را اعمال کنید.

- دارای الگوریتم پیشرفته در رمز گذاری و به صورت 100% تضمینی که از رمز عبور این نرم افزار بدون وارد نمودن رمز صحیح نمی توان عبور کرد.

- قرار دادن رمز عبورهای دلخواه بر روی نرم افزار هایی که انتخاب می کنید.

- ارائه گزارش به صورت LogFile از نرم افزارهایی که دارای رمز عبور می باشند مشخص شده و زمان استفاده از آنها نیز ثبت می شود. به کمک این ویژگی شما می توانید در صورت استفاده  رمزعبور برنامه توسط دیگران و ساعت هایی که شما از برنامه استفاده نکرده اید متوجه این موضوع شوید که آیا رمزعبور شما کشف شده است یا خیر.

- استفاده آسان به وسیله رابط گرافیکی مناسب

- قابلیت به روز رسانی نرم افزار

 و ... .

Download Blumentals Software Program Protector v3.2
مسعود جمعه بیست و نهم شهریور 1387 2 نظر  نظر بدهید!

:: Zards Cleanse Uninstaller Pro 2008 v4.59 ابزاری برای حذف کامل نرم افزارها از سیستم ::

سیستم عامل ویندوز دارای برنامه می باشد به نام Add or Remove Programs که در Control Panel قرار دارد و به منظور نصب و یا حذف نرم افزاری از سیستم می باشد. به عنوان مثال شما قصد دارید نرم افزاری را که مدتی پیش در سیستم نصب نموده اید ازسیستم حذف نمایید. با مراجعه به این قسمت و انتخاب نرم افزار مورد نظر از لیست نرم افزارهای نصب شده و با کلیک بر روی قسمت remove می توانید به راحتی نرم افزار موزد نظر را از سیستم حذف نمایید. اما همیشه به این راحتی نیست و در بعضی موارد شما قادر به پاک کردن نرم افزار از این قسمت نمی باشد و این امر زمانی روی می دهد که نرم افزار موزد نظر دچار مشکلاتی شده باشد. از این مشکلات می توان به کامل نصب نشدن نرم افزار و یا موجود نبودن فایل مورد نظر برای پاک نمودن از سیستم اشاره نمود. در این هنگام که برنامه خود ویندوز قادر به پاک نمودن نرم افزار مورد نظر نمی باشد می توانید از ابزارها و برنامه هایی که توسط شرکت های نرم افزاری به منظور یاری رسانی به کاربران در این زمینه ساخته شده اند استفاده نمایید.

 

Cleanse Uninstaller Pro نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا عملیات پاکسازی نرم افزارها را از روی سیستم به آسانی به انجام رسانند و تمامی فایل ها و اطلاعات مربوط به این نرم افزارها را نیز از سیستم حذف نمایند. در این نرم افزار کاربران قادرند تا از ویژگی ها و ابزارهای مختلف دیگری علاوه بر ابزار پاکسازی برنامه ها استفاده نمایند که از میان این ویژگی ها می توان به سرعت بالا در پاکسازی ، پاکیسازی خودکار برنامه های جاسوسی و تبلیغاتی ، ابزار بهینه سازی Startup برای افزایش سرعت بارگذاری برنامه ها در اجرای ویندوز ، پاکسازی کاملی کلید ها و مقادیر نرم افزارهای حذف شده از تمام نقاط رجیستری و .... اشاره نمود. این نرم افزار محصولی از Zards Software می باشد.

Download Zards Cleanse Uninstaller Pro 2008 v4.59دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -